Přejete si zakoupit obraz na mém E – shopu, ale barevně Vám vybraný obraz neladí do Vašeho interiéru? Přesto byste rádi měli obraz, či několik obrazů v kolekci dle Vašeho přání?

Nabízím Vám v tomto případě malbu obrazů na zakázku.

Inspirovat se můžete v mé sekci FOTOGALERIE, kde jsou vystavené obrazy v různých barevných kombinacích a stylech, nebo můžete ponechat prostor zcela na mé fantazii. Vybraný obraz Vám namaluji v požadovaných barvách po společné konzultaci a v rozměrech max. do 50 x 70 cm včetně rámu. Tyto rozměry jsou uvedené na prodejním E - shopu. Vybírat můžete také z přiložených vzorků dřevěných rámů:

 

Na zakázku Vám zhotovím i kompletní kolekce obrazů stejných rozměrů, ale také v několika různých rozměrech ve stejném stylu. Kolekce obrazů je vhodná k ucelení do jednoho většího prostoru, či do několika otevřených prostorů, které na sebe navazují.

 

 Ukázka z kolekce obrazů v rozměrech 30 x 40 cm včetně rámu
                                                                             

UPOZORNĚNÍ: Obraz vybraný ze sekce galerie, nebude stejný s nově namalovaným obrazem. Každý obraz je originál, proto může být malovaný pouze v podobném stylu. Bude to však opět ORIGINÁL malovaný pouze pro Vás!

U obrazů na zakázku je cena navýšena o 20%. Doba zpracování je dle velikosti objednávky a náročnosti 1-2 měsíce.

Vaše dotazy a přání mi napište do přiloženého formuláře, budu Vás zpět kontaktovat. Formulář naleznete ZDE