Vítám Vás na stránkách E- shopu Ivety Veverkové.

 

Těší mě, že se zajímáte o obrazy malované enkaustickou technikou. Tato technika se provádí malbou horkým voskem na křídový papír, ale také na textilní materiál.

Věnuji se především abstraktní malbě, ale maluji ráda i přírodu. Prostě veselé a  pozitivní obrazy v různé kombinaci barev.

Jako designérku mě též zajímá koncept propojení obrazů v interiéru. Obraz je vždy zajímavou předlohou pro kombinování barev v interiéru, kde je velmi výrazným a někdy i dominantním prvkem. Pokud se nám podaří přenést atmosféru obrazu spolu s barevností do prostoru, vytvoříme pro sebe něco  originálního.

Dekorativní polštáře , které jsou nezbytným doplňkem k útulnému bydlení naleznete také v mé nabídce.Jsou zhotovené z kvalitních zahraničních materiálů od známých nárhářů jako jsou npř. Dena Fishbein,Amy Butler, Brandon Mably, Joel Dewberry ,ale také polštáře s vlastní autorskou kresbou a mnoho dalších. Použitý materiál  je převážně 100% bavlna, ušité v ČR v menších kolekcích.

Mé další zájmy jsou v podobném duchu, jelikož maluji, kreslím, mám ráda dřevořezbu a různé ruční práce. Mým přáním je předat druhým něco pro potěšení.Nově připravuji výtvarné kurzy enkaustiky v příjemném prostředí mého ateliéru v Ústí nad Labem.

Přeji vám krásné dny v příjemných interiérech.

 

Iveta Veverková