Pokud chcete mít doma cokoliv originálního , tak to chce hlavně nápad a pak už to jde samo..

Já vím, někdy se to lehce řekne, ale hůř se to dělá, nebo vymyslí . Nápad  se však většinou zrodí , když to ani nečekáte.

Maluji obrazy  technikou  Enkaustika  a  Zentagle ( relaxační kresba) . Tyto  originální obrazy vám pomohou nejen zaplnit prázdnou plochu na zdi , ale také zpříjemnit  pobyt ve vašem bytě, či domě. A aby byla atmosféra tohoto prožitku ještě  příjemnější a intenzivnější, můžete si nyní  svým vybraným obrazem  vydekorovat i vaší pohovku .

Nevěříte? Že si obraz na pohovku nepoložíte?

Pokud  je však v podobě dekorativního polštářku tak už je to snadné, že?

Můj nápad se zrodil v Paříži na celosvětovém veletrhu nábytku, bydlení, interiéru a dekorace - veletrhu  MAISON  & OBJET. Bylo tam mnoho krásných  a zajímavých kousků nábytku, osvětlení, různé nápadité doplňky a umělé květiny, které se za umělé nedaly vůbec považovat, protože působily jako živé, jen jim chyběla ta krásná vůně rozkvetlých květů. Prostě rozmanité nápady , které skutečně zaujaly mnoho návštěvníků veletrhu.

Chtěla jsem vidět vše, ale na co se v tom množství  nejvíce  zaměřit  ? A tak jsem vše fotila a fotila, abych se následně mohla k těm krásným vystaveným kouskům vrátit alespoň na fotografii.. Nejvíce mne však zaujaly dekorace  bytového textilu. Byla to škála krásných materiálů  se zajímavými vzory ,ze kterých byly ušité závěsy a polštáře. Velké množství  nádherných polštářků, které ozdobily snad každé křeslo , pohovku i nenápadnou židličku. Nebylo snad  pohovky, na které by se nevyjímaly krásné  polštářky různých motivů, velikostí, materiálu a barev. Byla to prostě nádhera! Hodně mě to upoutalo a chtěla jsem je mít doma snad všechny :-) 

Ano, to bylo to, co ve mně  probudilo  touhu něco podobného vytvořit. Dekorativní polštářky jsou prostě paráda! Bez těch polštářků, by totiž  každé  té vystavené pohovce, ubylo na kráse.

Líbí se mi originální motivy , které  jsou zdobné a něčím zajímavé. Rozhodla jsem se tyto vzory vytvářet sama svou ruční malbou. Maluji obrazy, které zdobí stěny bytů, proč by mé malby v podobě různých abstraktních motivů, nemohly ozdobit i pohovku, křesílko, či  nastlanou  postel v ložnici, nebo v dětském pokoji? Polštářky mají  stejný potisk , jako originál obrazu  a  v této kombinaci tvoří jeden  sladěný celek. Nyní máte možnost  si kolekce obrazů i dekorativních polštářků  zakoupit  v mém E- shopu.

 

Připojená fotogalerie: 

Polštáře

Malá ukázka dekorativních polštářů z mé kolekce. Velkou inspirací  pro mě byla výstava v Paříži  na Veletrhu MAISON & OBJET.