Šlo nám to i bez úrazu a končilo to výstavou....    I tak bych mohla nazvat naší společnou akci malování technikou Enkaustika, která se konala  v dětském domově na Střekově.Ale to bych to vzala asi velmi zkrátka.A proč mluvím o úrazu, když se jednalo o malování?

Když se řekne slovo " Vernisáž " , můžeme si představit slavnostní otevření nějaké výstavy, které bývá zpravidla doplněno nějakým dalším uměleckým programem. Ano, má Vernisáž proběhla 20.11. v podobném duchu a to při příležitosti 10.

Už i malé dítě ví, že když postaví z kostek komín, či nakreslí nějaký obrázek, tak je nutné se tím výsledkem pochlubit. Rodiče dítě pochválí a dítě tím motivují k dalšímu kroku jeho vývoje. Zpětná vazba od rodičů je pro dítě velmi důležitá, protože je převážně pozitivní a povzbuzujívcí.

Pokud chcete mít doma cokoliv originálního , tak to chce hlavně nápad a pak už to jde samo..

Já vím, někdy se to lehce řekne, ale hůř se to dělá, nebo vymyslí . Nápad  se však většinou zrodí , když to ani nečekáte.

Také rádi zařizujete své bydlení? Já ano! Jenže svůj byt, dům, či kancelář, nemůžete neustále dokola přestavovat, aniž by se to vašemu protějšku, či kolegům v kanceláři dokonale zamlouvalo.